Dla Klienta

FAQ

Zamów finansowanie

Jak zamówić finansowanie zabiegu na raty?

1

To bardzo proste – wystarczy skontaktować się z nami:

– e-mailowo pod adresem kontakt@ratomedica.pl – oddzwonimy we wskazanym przez Ciebie terminie 

– lub telefonicznie pod numerem 61 635 07 12 

– przez formularz „Zamów finansowanie”

Zamów finansowanie 

2

Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb – do kwoty 50.000 nawet w 60 niskich ratach. 

Zbadamy bezpłatnie Twoją zdolność kredytową i wydamy decyzję kredytową. 

3

Dobierzemy dogodny dla Ciebie proces zawarcia umowy: bezpośrednio z naszym Przedstawicielem lub elektronicznie bez wychodzenia z domu – nasz Konsultant poprowadzi Cię przez cały proces. 

Z przyznanym finansowaniem możesz udać się na planowany zabieg. 

Kalkulator ofert

zł.
mies.
Miesięczna rata: 19000,21 zł
RRSO: 19000,21 zł

Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przyznanie kredytu uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,02%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5900,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7176,33zł, oprocentowanie nominalne 7,08%, całkowity koszt kredytu 1276,33 zł (w tym: prowizja 536,52 zł, odsetki 739,81zł), umowa zawarta na okres 36 miesięcy, 35 rat w wysokości 199,34 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w kwocie 199,43 zł.” Kalkulacja została dokonana na dzień 13.10.2020. na reprezentatywnym przykładzie.

FAQ

 • 1. W jakich placówkach mogę otrzymać finansowanie na raty?
  Finansowanie na swój zabieg możesz otrzymać w dowolnej placówce medycznej i kosmetycznej. Jeżeli nie będziemy mieli z nią jeszcze podpisanej umowy to do uruchomienia kredytu będziesz zobowiązany jedynie do dostarczenia faktury pro forma lub innego akceptowanego przez Ratomedica dokumentu potwierdzającego zabieg z widocznym numerem rachunku placówki. W przypadku gdy placówka ma umowę z Ratomedica nie musisz dostarczać żadnych dokumentów – wystarczy podać naszemu Konsultantowi nazwę placówki. Ratomedica opłaca ustaloną kwotę zabiegu z góry, przekazując środki finansowe bezpośrednio na konto placówki, zgodnie z Twoją dyspozycją, nie musisz więc sam dostarczać przyznanych środków do placówki.
 • 2. Czy mogę otrzymać finansowanie bez przedstawiania dokumentu dochodowego?
  Tak, kredyt na oświadczenie o dochodach może być przyznany aż do kwoty 15.000zł
 • 3. W jaki sposób podpiszę umowę kredytową?
  Umowę Kredytową możesz podpisać na 2 sposoby: - dla osób ceniących wygodę - w procesie elektronicznym, - lub dla lubiących bezpośredni kontakt - podczas spotkania z naszym Przedstawicielem. To Ty decydujesz, który proces będzie dla Ciebie wygodniejszy.
 • 4. Czy muszę podpisać umowę kredytową od razu po otrzymaniu decyzji kredytowej?
  Możesz się zastanowić i podpisać umowę w późniejszym terminie – wszystko zależy od Ciebie. Najważniejsze jest jak najszybsze otrzymanie decyzji kredytowej, abyś mógł zarezerwować termin zabiegu w wybranej placówce.
 • 5. Czy moje dane będą bezpieczne?
  Jak najbardziej – Twoje dane podane w trakcie rozmowy z naszym konsultantem są wprowadzone do bezpiecznej aplikacji bankowej – nie mają do nich dostępu osoby niepowołane. Dane są wykorzystane tylko w procesie weryfikacji wniosku. Dodatkowo zaakceptowane telefonicznie zgody możesz w każdym momencie zmodyfikować lub odwołać.
 • 6. Czy mogę odstąpić od umowy kredytowej?
  Tak, masz 14 dni od dnia zawarcia umowy na odstąpienie od kredytu. To ważne jeżeli z istotnych powodów byłbyś zmuszony zrezygnować z zabiegu, masz możliwość odstąpienia także od kredytu.