Współpraca

Ratomedica to nowatorski projekt finansowania usług medycznych i kosmetycznych na raty

 

Współpraca z nami da Państwu szereg korzyści:

Poszerzą Państwo grono swoich klientów o osoby, które nie posiadają w danym momencie wystarczających środków finansowych na opłacenie lub wybranie droższego zabiegu,

Nie muszą Państwo wykonywać żadnych dodatkowych czynności – cały proces realizowany jest przez wykwalifikowany zespół Ratomedica,

Decyzję o finansowaniu przekażemy Klientowi na telefon po krótkiej rozmowie, dzięki czemu mogą Państwo w wygodny sposób zaplanować zabieg dla Klienta z gwarancją otrzymania środków przed zabiegiem,

Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów współpracy z nami,

Obsługa Klienta realizowana jest przez czynną od poniedziałku do soboty infolinię Ratomedica. Infolinia czynna jest w od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.30 oraz w soboty od 10.00 do 17.00

Podpisanie umowy daje Państwu dodatkowe korzyści w postaci bogatego pakietu materiałów reklamowych, aby jeszcze łatwiej dotrzeć do Klientów.

1

2

3

Kontakt telefoniczny lub emailowy

Podpisanie umowy

Rozpoczęcie współpracy

Jeżeli są Państwo zainteresowani wzbogaceniem swojej oferty o finansowanie usług na raty, nasz Przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia oferty i podpisania umowy współpracy.

Umowa jest prosta i krótka, aby ograniczyć formalności do minimum.

Jeżeli chcieliby Państwo wypróbować nasze usługi bez zawierania umowy o współpracy to również istnieje taka możliwość. W tym przypadku należy przekazać Klientowi fakturę pro forma lub inny akceptowany przez Ratomedica dokument potwierdzający zabieg z widocznym numerem rachunku Państwa placówki. Po otrzymaniu dyspozycji od Klienta skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia numeru konta. Zapewni to Państwu bezpieczeństwo transakcji i sprawną wypłatę środków za zabieg.

Czas
na 
współpracę

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z Ratomedica

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie 512 732 074
lub mailowo biuro@ratomedica.pl.
Nasz Przedstawiciel skontaktuje się z Państwem
w celu przedstawienia szczegółowej oferty.

Dokumenty do pobrania

Umowa z podmiotem (wzór)

FAQ

 • 1. Czy mogę wypróbować współpracę z Ratomedica bez podpisywania umowy współpracy?
  Tak, jest taka możliwość. W tym przypadku należy przekazać Klientowi fakturę proforma na dany zabieg z numerem rachunku Państwa placówki. Po otrzymaniu dyspozycji od Klienta skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia numeru konta. Zapewni to Państwu bezpieczeństwo transakcji i sprawną wypłatę środków za zabieg.
 • 2. Jakie korzyści da mi podpisanie umowy współpracy?
  Przede wszystkim będziemy mogli przekazać Państwu środki na zabieg niezwłocznie po podpisaniu umowy kredytowej przez Klienta, bez żadnej dodatkowych formalności. Jednocześnie placówki posiadające umowę współpracy z Ratomedica mogą liczyć na bogaty pakiet materiałów marketingowych, zarówno w formie papierowej, jak i z możliwością umieszczenia banneru na Państwa stronie internetowej, a także inne formy wsparcia.
 • 3. Czy muszę wykonywać jakieś dodatkowe czynności w stosunku do Klienta?
  To Państwo sami decydują czy będą chcieli udostępnić materiały marketingowe w placówce. Jednak z doświadczenia wiemy, że Klienci cenią sobie asystę przed zabiegiem. Mogą Państwo w swojej placówce udostępnić materiały marketingowe, które Klient może samodzielnie pobrać, ale nie jest to obligatoryjne. Klient może także wypełnić formularz kontaktowy, który przekażą Państwo e-mailem na adres: kontakt@plusraty.pl. Warto jednak zauważyć, że jeżeli telefon na naszą infolinię zostanie wykonany na miejscu, w placówce będą Państwo mogli od razu zarezerwować termin zabiegu, co z pewnością usprawni proces obsługi Klienta. My obsłużymy Klienta od początku do końca, więc nie spadają na Państwa żadne dodatkowe czynności.
 • 4. W jaki sposób Klient otrzyma finansowanie na raty?
  Klient wykonuje telefon na naszą infolinię lub pisze na kontakt@ratomedica.pl i my oddzwaniamy do niego. Nasz profesjonalny konsultant dobierze najlepszą dla Klienta ofertę, zarejestruje wniosek w aplikacji Banku i przekaże decyzję Banku. Następnie Klient w zależności od wybranego sposobu zawarcia umowy podpiszę umowę kredytową online kodem SMS lub bezpośrednio z naszym Przedstawicielem. Po poprawnym podpisaniu umowy kredytowej środki trafią niezwłocznie na Państwa konto.
 • 5. Jakie usługi mogą być finansowane kredytem Ratomedica?
  Sfinansujemy wszystkie usługi z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej, kosmetologii, implantologii oraz innych obszarów medycyny.
 • 6. W jakich godzinach jest czynna infolinia Ratomedica?
  Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30 oraz w soboty w godzinach 10.00-17.00.
 • 7. Kiedy otrzymam środki za sfinansowany na raty zabieg?
  Jeżeli posiadają Państwo umowę współpracy z Ratomedica, to środki zostaną przekazane na Państwa konto po poprawnym podpisaniu umowy kredytowej przez Klienta i jej uruchomieniu. W przypadku, gdy nie mają Państwo jeszcze umowy z nami, to przed uruchomieniem kredytu Klient będzie zobowiązany przekazać nam numer konta Państwa placówki w formie faktury pro forma lub innego akceptowanego przez Ratomodica dokumentu potwierdzającego zabieg. Następnie skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia poprawności numeru rachunku bankowego.
 • 8. Czy ponoszę jakieś koszty współpracy?
  Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów współpracy z nami. Ratomedica organizuje we własnym zakresie finansowanie ratalne dla Klienta w Państwa placówce.